Cyfrak. Cykl Cyfrak. Tom I - Fabryka Słów

Cyfrak. Cykl Cyfrak. Tom I

Krzysztof Haladyn

Premiera: 22 czerwca 2018
ISBN: 978-83-7964-338-7
Oprawa: broszurowa
Liczba stron:  448

 

Cyberpunk - rasowy, z chromowanymi dodatkami do lakierowanych strojów i węzłami mięśni grającymi pod nanoskórą. Szybki, dynamiczny, brutalny. Tak jak lubią koneserzy.
MICHAŁ GOŁKOWSKI

 

Przeszedł przez jądro Zony i przemierzył postapokaliptyczną pustynię, by przynieść nam cyfrowy chrom! Oto elektroniczny Haladyn 2.0. - zupełnie nowy, po aktualizacji systemu! Załaduj go w swego chipa! Przed instalacją skonsultuj się ze swoim cyfrakiem lub technofarmaceutą.
MARCIN PODLEWSKI

 

 

Technologiczny raj zaprasza do piekła.

W zdewastowanym świecie przetrwały nieliczne, zarządzane przez korporacje Miasta. Uzależniony od cyfrowych narkotyków Neth żyje w jednym z nich, otoczonym przez pustynię RepTek Polis. Tutaj granice cywilizacji i względnego bezpieczeństwa wyznacza technologia - tam gdzie nie sięgają macki firmy panuje chaos. W Przymurzu, jednej z takich dzielnic znajduje się nielegalne laboratorium, stanowiące dla Netha i jego dilera Wiz.una łakomy kąsek. Nie przypuszczają oni jednak, że grasujący w tej dzielnicy zmutowani ocaleńcy Błękitnej Plagi, wszelkiej maści bioćpuny i zintegrowany system obronny placówki to dopiero początek ich problemów. Konsekwencje tego włamania zmienią losy całego Polis i nie tylko...

 

Cykl Cyfrak

Cyfrak. Cykl Cyfrak. Tom I Krzysztof Haladyn

Antywirus. Cykl Cyfrak. Tom II Krzysztof Haladyn

Inne książki Krzysztofa Haladyna

Na skraju strefy t.1 Krzysztof Haladyn

Na skraju strefy t.2 Krzysztof Haladyn