Kontakt - Fabryka Słów

KONTAKT

Oddział Warszawa:

  • Fabryka Słów Sp. z o.o
  • ul. Chmielna 28b/ 4 piętro
  • 00-020 Warszawa

Siedziba firmy:

  • Fabryka Słów Sp. z o.o
  • ul. Poznańska 91
  • 05-850 Ożarów Mazowiecki

biuro@fabrykaslow.com.pl

 

 

Współpraca z mediami:

marketing@fabrykaslow.com.pl

  

Współpraca recenzencka:

recenzje@fabrykaslow.com.pl

 

  • NIP: 946-23-29-992
  • REGON: 432301780
  • KRS 0000048675

Sprzedaż i dystrybucja

Sprzedaż internetowa

PRZEŚLIJTEKST

Szanowni autorzy,

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy jedynie autorom z którymi zdecydujemy się nawiązać współpracę.

Teksty – wyłącznie elektroniczne – z gatunku science fiction i fantasy – prosimy przesyłać jako załącznik na adres:

przeslijtekst@fabrykaslow.com.pl

ONAS

Iza

Fabryczne centrum zarządzania chaosem - bezustannie trzyma rękę na pulsie, ogarnia, finalizuje, pilnuje deadlinów, zdobywa tytuły. Zna na pamięć wszystkie piosenki. Idealny sposób na relaks: spacer z psem po górach. Nie wiemy, czy pies podziela jej zachwyt.

Ula

Słoneczko ponurych fabrycznych dni, demiurg social marketingu, Matka Boska od Stalkerów. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Podejrzewamy, że jej galopujący optymizm wywołany jest tabletkami na receptę, bo nikt nie bywa tak szczęśliwy bez przerwy. Nikt.

Luiza

Wszędzie widzi zło, więc wyszukuje brakujące przecinki, niczym Robocop ocenia ostrość zdjęć i uświadamia nam, że nasze pomysły wcale nie są śmieszne. Jako jedyna z ekipy jest dorosła.
Nieustająco remontuje swoje mieszkanie, podróżuje i robi fantastyczne zdjęcia.

Joasia

Władczyni Niedoczasu i Pogromczyni Fakapu. Dzięki jej specjalnym skillom organizacyjnym na wasze półki trafiają nowe książki. I nawet mają okładki!
W czasie wolnym relaksuje się na łonie natury i ratuje zagrożone osobniki kopciuszków.

Magda

Marketingowa Wiedźma z przydziału (bo w każdej drużynie Wiedźma jest potrzebna). W ekipie pełni głównie rolę healera (specjalność: organizacja cudów od ręki) i Magicznej Kuli Do Produkcji Atrakcyjnych Haseł. Relaksuje ją strzelanie z łuku. Twierdzi, że jej pasja nie pociąga za sobą ofiar.

Kasia

Wszechogarniaczka, Bogini Porządku W Papierach. Robi zdjęcia wszystkiemu i wszystkim, biega zamiast chodzić i ratuje porzucone pod śmietnikami rośliny. Kocha też stare filmy i resztę fabrycznej ekipy – oczywiście nie twierdzimy, że zamiłowanie do starzyzny ma z tym coś wspólnego.

Iza

Ninja sociali, Wielka Kreatorka TikToka, stworzycielka zasięgów. Jeśli nie czyta lub nie nagrywa, wylewa siódme poty na treningach thai-boksu albo wyleguje się w jakimś kinie studyjnym. Kolekcjonuje gadżety związane z Marvelem. Jak już ją fantazja poniesie, to najczęściej do Szkocji.

Szymon

Rysuje, projektuje, czasami zatwierdza. Częściej odrzuca i zaczyna od początku. Główny odpowiedzialny za okładki fabrycznych książek. Prywatnie regularnie myśli o chodzeniu na siłownię i kontestuje rzeczywistość bez respektowania jakichkolwiek świętości.

Paweł

Mistrz ołówka, operator digitizera, człowiek, który spojleruje Wam historie obrazkami. Prywatnie najbardziej ceni sobie jedzenie, może dlatego najczęściej z całej ekipy pojawia się na siłowni.