Kontakt - Fabryka Słów

KONTAKT

Oddział Warszawa:

  • Fabryka Słów Sp. z o.o
  • ul. Chmielna 28b/ 4 piętro
  • 00-020 Warszawa

Siedziba firmy:

  • Fabryka Słów Sp. z o.o
  • ul. Irysowa 25 A
  • 20-834 Lublin

biuro@fabrykaslow.com.pl

 

 

Współpraca z mediami:

marketing@fabrykaslow.com.pl

  

Współpraca recenzencka:

recenzje@fabrykaslow.com.pl

 

  • NIP: 946-23-29-992
  • REGON: 432301780
  • KRS 0000048675

Sprzedaż i dystrybucja

Sprzedaż internetowa

PRZEŚLIJTEKST

Szanowni autorzy,

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy jedynie autorom z którymi zdecydujemy się nawiązać współpracę.

Teksty – wyłącznie elektroniczne – z gatunku science fiction i fantasy – prosimy przesyłać jako załącznik na adres:

przeslijtekst@fabrykaslow.com.pl

ONAS

Iza

Fabryczne centrum zarządzania chaosem - bezustannie trzyma rękę na pulsie, ogarnia, finalizuje, pilnuje deadlinów, zdobywa tytuły. Zna na pamięć wszystkie piosenki. Idealny sposób na relaks: spacer z psem po górach. Nie wiemy, czy pies podziela jej zachwyt.

Luiza

Wszędzie widzi zło, więc wyszukuje brakujące przecinki, niczym Robocop ocenia ostrość zdjęć i uświadamia nam, że nasze pomysły wcale nie są śmieszne. Jako jedyna z ekipy jest dorosła.
Nieustająco remontuje swoje mieszkanie, podróżuje i robi fantastyczne zdjęcia.

Ula

Słoneczko ponurych fabrycznych dni, demiurg social marketingu, Matka Boska od Stalkerów. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Podejrzewamy, że jej galopujący optymizm wywołany jest tabletkami na receptę, bo nikt nie bywa tak szczęśliwy bez przerwy. Nikt.

Szymon

Rysuje, projektuje, czasami zatwierdza. Częściej odrzuca i zaczyna od początku. Główny odpowiedzialny za okładki fabrycznych książek. Prywatnie regularnie myśli o chodzeniu na siłownię i kontestuje rzeczywistość bez respektowania jakichkolwiek świętości.

Magda

Marketingowa Wiedźma z przydziału (bo w każdej drużynie Wiedźma jest potrzebna). W ekipie pełni głównie rolę healera (specjalność: organizacja cudów od ręki) i Magicznej Kuli Do Produkcji Atrakcyjnych Haseł. Relaksuje ją strzelanie z łuku. Twierdzi, że jej pasja nie pociąga za sobą ofiar.

Joasia

Władczyni Niedoczasu i Pogromczyni Fakapu. Dzięki jej specjalnym skillom organizacyjnym na wasze półki trafiają nowe książki. I nawet mają okładki!
W czasie wolnym relaksuje się na łonie natury i ratuje zagrożone osobniki kopciuszków.

Paweł

Mistrz ołówka, operator digitizera, człowiek, który spojleruje Wam historie obrazkami. Prywatnie najbardziej ceni sobie jedzenie, może dlatego najczęściej z całej ekipy pojawia się na siłowni.