"Więcej niż zło" Eweliny Stefańskiej czeka na Was w księgarniach - Fabryka Słów

„Więcej niż zło” Eweliny Stefańskiej czeka na Was w księgarniach

Książka Eweliny Stefańskiej zachwyciła nas od pierwszego przeczytanego zdania! A po pierwszej stronie mieliśmy pewność, że po prostu musimy wydać tę historię!

Jesteście ciekawi, kim jest nasza debiutantka? O czym jest jej książka? Wpadnijcie na naszą premierę online, przygotujcie pytania i razem z Magdaleną Mądrzak dowiedzcie się, co autorka miała na myśli!

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na https://www.facebook.com/fabryka

Przychodźcie, oglądajcie, słuchajcie i zadawajcie pytania podczas live’a! 

#dajszansędebiutowi 
O książce:
Każde zwycięstwo ma swoją cenę. Okaleczony starzec, podający się za wędrownego zielarza. Kaleki żołnierz z gorącym poczuciem misji. Młody syn plemiennego wodza, ciągle żyjący w cieniu zmarłego ojca. Piękna tancerka rzucająca uroki równie łatwo, jak powłóczyste spojrzenia. Ich losy połączą się w zapomnianej przez Bogów i ludzi wiosce na skraju nieprzebytej puszczy. Tajemnica okrutnych zabójstw, widmo wojny, mordercze zapędy okolicznych plemion, wreszcie brudna, śmiercionośna magia – z tym wszystkim przyjdzie się zmierzyć ludziom, którzy ledwie się znają, szczerze się nienawidzą i nie powiedzieli sobie ani słowa prawdy. A jednak będą musieli sobie zaufać.

Z tej samej kategorii:

  • Premiery

13.05.2022

PLANETSIDE 3. Kolonia wyłącznie jako EBOOK

  • Premiery

05.05.2022

Benek wkracza do akcji‼ Tom 4 już w księgarniach!

  • Premiery

27.04.2022

Premierowe spotkanie online z Adamem Przechrztą!

  • Premiery

27.04.2022

„Sługa honoru” od dziś w księgarniach❣️

  • Premiery

22.04.2022

„Płoń dla mnie” od dziś w księgarniach!

  • Premiery

13.04.2022

„Blask ostatecznego kresu” OD DZIŚ W KSIĘGARNIACH!