"Więcej niż zło" Eweliny Stefańskiej czeka na Was w księgarniach - Fabryka Słów

„Więcej niż zło” Eweliny Stefańskiej czeka na Was w księgarniach

Książka Eweliny Stefańskiej zachwyciła nas od pierwszego przeczytanego zdania! A po pierwszej stronie mieliśmy pewność, że po prostu musimy wydać tę historię!

Jesteście ciekawi, kim jest nasza debiutantka? O czym jest jej książka? Wpadnijcie na naszą premierę online, przygotujcie pytania i razem z Magdaleną Mądrzak dowiedzcie się, co autorka miała na myśli!

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na https://www.facebook.com/fabryka

Przychodźcie, oglądajcie, słuchajcie i zadawajcie pytania podczas live’a! 

#dajszansędebiutowi 
O książce:
Każde zwycięstwo ma swoją cenę. Okaleczony starzec, podający się za wędrownego zielarza. Kaleki żołnierz z gorącym poczuciem misji. Młody syn plemiennego wodza, ciągle żyjący w cieniu zmarłego ojca. Piękna tancerka rzucająca uroki równie łatwo, jak powłóczyste spojrzenia. Ich losy połączą się w zapomnianej przez Bogów i ludzi wiosce na skraju nieprzebytej puszczy. Tajemnica okrutnych zabójstw, widmo wojny, mordercze zapędy okolicznych plemion, wreszcie brudna, śmiercionośna magia – z tym wszystkim przyjdzie się zmierzyć ludziom, którzy ledwie się znają, szczerze się nienawidzą i nie powiedzieli sobie ani słowa prawdy. A jednak będą musieli sobie zaufać.

Z tej samej kategorii:

  • Premiery

17.06.2022

Dziś premiera tomu 3 Narodzin Floty

  • Premiery

16.06.2022

„Przetaina” czeka na Was w księgarniach

  • Premiery

03.06.2022

„Wilczy trop” od dziś w księgarniach!

  • Premiery

03.06.2022

To już VIII tom Księgi Całości – Żeglarze i Jeźdźcy już czekają w księgarniach!

  • Premiery

01.06.2022

Cesarstwo piasku – debiut, na który czekaliśmy!

  • Premiery

20.05.2022

„Decimus Fate i talizman marzeń” od dziś w księgarniach!