Virion! VIRION! VIRION! - Fabryka Słów

Virion! VIRION! VIRION!

Od dziś 2 tom historii najsłynniejszego szermierza cesarstwa dostępny we wszystkich księgarniach!!!

 

Virion to postać, która powstała w pewnym sensie przypadkiem. Potrzebowałem przeciwnika dla Achai i to w jej najlepszej formie. Potrzebowałem przeciwnika naprawdę tytanicznego, najpotężniejszego z możliwych. I pojawił się szermierz natchniony, który nigdy nie przegrywał, z którym nikt nie mógł się równać. Skoro Achaja była, mimo wszystko, bohaterem pozytywnym, potrzebowałem więc demona zła.

Na wielu spotkaniach autorskich przekonałem się jednak, że wcale taka postać mi nie wyszła. Czytelnicy podkreślali raczej, że to człowiek niezależny, odnoszący się z pogardą do ustalonego porządku świata, będący w kontrze do władzy każdego rodzaju. A to, że był piekielnie dobry w tym co robił? A, wielu by też tak chciało.

Virion w każdym razie siedział mi w głowie i nie chciał jej opuścić. Wyraźnie domagał się by powiedzieć o nim coś więcej. A ja zawsze ulegam żądaniom swoich bohaterów, szczególnie tak silnych, choć absolutnie nie dlatego żebym obawiał się, że coś mi zrobią.

Virion jest więc powieścią o tym jak można stać się szermierzem, który nie przegrywa. Jak można przestać zwracać uwagę na utarte pojęcia dobra i zła. No i, a może przede wszystkim, o tym co zupełnie niesamowitego może się zdarzyć w życiu jeśli ma się otwarty umysł i zmysł obserwacji.

Virion to początek.

 

KUP TERAZ:

 

Z tej samej kategorii:

  • Premiery

16.02.2024

„Krwawy Wierch” od dziś w księgarniach

  • Premiery

09.02.2024

Ostatnia książka napisana w całości przez Feliksa W.Kresa

  • Premiery

24.01.2024

Tak oto rozpoczyna się zupełnie nowy rozdział w życiu Viriona!

  • Premiery

24.01.2024

„Jadeitowy Pająk” już w księgarniach!

  • Premiery

24.11.2023

Wyrusz z Gołkowskim na podbój Meksyku!

  • Premiery

17.11.2023

„Oleandrowy miecz” OD DZIS W KSIĘGARNIACH