Virion! VIRION! VIRION! - Fabryka Słów

Virion! VIRION! VIRION!

Od dziś 2 tom historii najsłynniejszego szermierza cesarstwa dostępny we wszystkich księgarniach!!!

 

Virion to postać, która powstała w pewnym sensie przypadkiem. Potrzebowałem przeciwnika dla Achai i to w jej najlepszej formie. Potrzebowałem przeciwnika naprawdę tytanicznego, najpotężniejszego z możliwych. I pojawił się szermierz natchniony, który nigdy nie przegrywał, z którym nikt nie mógł się równać. Skoro Achaja była, mimo wszystko, bohaterem pozytywnym, potrzebowałem więc demona zła.

Na wielu spotkaniach autorskich przekonałem się jednak, że wcale taka postać mi nie wyszła. Czytelnicy podkreślali raczej, że to człowiek niezależny, odnoszący się z pogardą do ustalonego porządku świata, będący w kontrze do władzy każdego rodzaju. A to, że był piekielnie dobry w tym co robił? A, wielu by też tak chciało.

Virion w każdym razie siedział mi w głowie i nie chciał jej opuścić. Wyraźnie domagał się by powiedzieć o nim coś więcej. A ja zawsze ulegam żądaniom swoich bohaterów, szczególnie tak silnych, choć absolutnie nie dlatego żebym obawiał się, że coś mi zrobią.

Virion jest więc powieścią o tym jak można stać się szermierzem, który nie przegrywa. Jak można przestać zwracać uwagę na utarte pojęcia dobra i zła. No i, a może przede wszystkim, o tym co zupełnie niesamowitego może się zdarzyć w życiu jeśli ma się otwarty umysł i zmysł obserwacji.

Virion to początek.

 

KUP TERAZ:

 

Z tej samej kategorii:

  • Premiery

12.07.2024

„Droga Samotnego Psa” w komplecie w księgarniach!

  • Premiery

12.07.2024

„Księga Jesiennych Demonów” Jarosława Grzędowicza znów w księgarniach!

  • Premiery

19.06.2024

„Ukryta królowa” – dziś oficjalna premiera ❤

  • Premiery

14.06.2024

Od dziś w księgarniach oficjalnie! „Smoki i demony” Kel Kade – czyli 5. odsłona przygód Rezkina!

  • Premiery

06.06.2024

„Sądny Dzień” Jagi Moder JUŻ W KSIĘGARNIACH!

  • Premiery

31.05.2024

„Mag bez Reputacji” od dziś w księgarniach!