Magia Niszczy od dziś w księgarniach! - Fabryka Słów

Magia Niszczy od dziś w księgarniach!

Zetknęliście się kiedyś z magią? Taką prawdziwą? Z przygodą, akcją,emocjami, niesamowitymi wydarzeniami i szczyptą szaleństwa?
Chcielibyście tego wszystkiego doświadczyć? To dobrze trafiliście. Fantastyczne książki Ilony Andrews czekają właśnie na was! 

M.L.Kossakowska

 

Oficjalne recenzje Lubimyczytac.pl

***

„Magia” była mi polecana już kilkakrotnie jako najlepsze urban fantasty. I nie zawiodłam się! Jest jeszcze lepiej, niż myślałam.

***
„Uwielbiam tę serię, jej klimat, bohaterów i wykreowany świat, w którym nawet najbardziej zapomniane legendy, wierzenia czy baśnie, mogą stać się prawdą”.

***
„Magia” jest mocnym, świetnie napisanym urban fantasty, które wciąga od pierwszej strony. Autorzy potrafią napisać dobre sceny akcji, mają coraz ciekawsze pomysły na fabułę, przybliżają nam kawał interesujących historii, mitów, legend oraz tworzą bohaterów, których się uwielbia.

 

Najnowszy tom przygód Kate i Currana „Magia Niszczy” OD DZIŚ W KSIĘGARNIACH! 

 

Z tej samej kategorii:

  • Premiery

20.02.2026

Dziś premiera „Bogów otchłani”!

  • Premiery

13.02.2026

„Aquila” już w księgarniach!

  • Premiery

30.01.2026

Kolejne dwa tomy Mordimera już w księgarniach!

  • Premiery

27.01.2026

Od dziś „Czarna szabla” Jacka Komudy wraca w nowym wydaniu

  • Premiery

23.01.2026

Finał historii Alwyna Skryby – OD DZIŚ W KSIĘGARNIACH

  • Premiery

14.01.2026

Legenda domyka swój krąg. Virion od dziś w księgarniach!