Komornik w każdej księgarni! - Fabryka Słów

Komornik w każdej księgarni!

 

„Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 2.” Michała Gołkowskiego OD DZIŚ W KSIĘGARNIACH!

 

„Arena Dłużników. Tom 2.” to kolejna z powieści należących do niezwykle popularnego cyklu Michała Gołkowskiego pt. „Komornik”. Opowiada ona o burzliwych losach Ezekiela Siódmego – byłego komornika i renegata, któremu jako jedynej osobie na Ziemi udało się przeżyć Apokalipsę. Koniec świata, jaki znamy, nie oznaczał końca świata dla Ezekiela. W wyniku niespodziewanego obrotu wydarzeń otrzymuje on bowiem jako Ocalały nadprzyrodzone moce, pełniąc odtąd (nieco wbrew własnej woli) funkcję wszechmogącego Stwórcy. Nieograniczone możliwości władania światem okażą się w jego wypadku trudniejsze, niż można to sobie było początkowo przypuszczać…
Tom 2. „Areny Dłużników. Drugiej Trylogii Komornika” obok Ezekiela stawia w centrum wydarzeń Szemijazasza – okrutnego anioła, który wraz z resztą anielskich wysłanników niebios planuje unicestwić mozolnie odbudowywany przez Ezekiela świat i zastąpić jego miejsce na tronie. Nasz bohater postanawia jednak nie poddać się tak łatwo. Czy mu się to uda?
„Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 2.” to propozycja dla zarówno dla miłośników literatury fantasy, jak i osób szukających w czytanych książkach dużej dozy poczucia humoru i błyskotliwych odniesień do teraźniejszości. Sięgnij po nią już dziś i wejdź do wykreowanego przez Gołkowskiego wciągającego świata post-apokalispy.

 

O książce:

Rzucony przez samego siebie na główkę w wir ponownie rozpoczętej, równie co poprzednia nieudolnej Apokalipsy, nasz poczciwy Ezekiel robi to, co powinien zrobić każdy szanujący się p/o Boga Wszechmogącego: pozwala jak kto głupi się oszukać i sprzedać w charakterze niewolnika, mającego zginąć na okrytej złą sławą Arenie Dłużników.
Jednakże złego diabli nie biorą, zaś Ezekiel nie zwykł poddawać się bez walki… A w każdym razie bez konkretnej wiązanki solidnych bluźnierstw.

 

 

Z tej samej kategorii:

  • Premiery

24.05.2024

„Okiść” Andrzeja Pilipiuka od dziś w księgarniach

  • Premiery

15.05.2024

Strzeżcie się cichych miasteczek i niepozornych antykwariatów.

  • Premiery

24.04.2024

Nowa seria autorki Kronik Mroku

  • Premiery

19.04.2024

Pełna przygód, magii, demonów, humoru fantasy w orientalnym, japońskim klimacie.

  • Premiery

19.04.2024

Andrzej Pupin debiutuje w najlepszym stylu!

  • Premiery

12.04.2024

Cesarzowa Kości | OD DZIŚ w księgarniach