Ekscytująca, porywająca, przerażająca... "Paradoks" od dziś w księgarniach. - Fabryka Słów

Ekscytująca, porywająca, przerażająca… „Paradoks” od dziś w księgarniach.

Ekscytująca, porywająca, przerażająca i jednocześnie wzruszająca trylogia Nadzoru to genialnie wymyślony świat pełen mrocznych występków i czarnej magii.

 M.R. Carey

 

Bardzo klimatyczna powieść, już od pierwszych stron przenosi w wiktoriański Londyn, w którym panuje mroczna, duszna i przymglona atmosfera, gdzie między budynkami, tuż przy ulicach, w podziemnych korytarzach, kryje się magia, zaś czary oplatają przedmioty i ludzi. 
bookendorfina.pl

 

Największą zaletą powieści jest dla mnie niesamowita atmosfera wiktoriańskiego Londynu, pełna magii i gotyckich rekwizytów, nawiązująca klimatem do kapitalnego „Jonathana Strange`a i pana Norrella” Susanny Clarke. Polecam z mrocznym błyskiem w oku.
zapiskinamarginesie.pl

 

 

Ciemne wody się wznoszą, świece migoczą, ale światło nie gaśnie.
Na razie…

Ostatnia Ręka Nadzoru wciąż patroluje granicę pomiędzy tym, co naturalne a tym, co nadprzyrodzone, rozświetlając ciemności nikłym płomieniem świecy. Nikt nie potrafi przewidzieć, jak sobie poradzi. Nowym członkom brakuje wyszkolenia, a weterani są zmęczeni i bezbronni. Ta słabość przyciąga do miasta nowych wrogów, ale także zaskakujących sprzymierzeńców zza oceanu.

Najbardziej jednak szokujące są nowe rewelacje dotyczące przeszłości Nadzoru, które ujawniają prawdziwe niebezpieczeństwo zagrażające światu. Ich źródło kryje się w miejscu, w którym utknęli Sharp i Sara. To właśnie tam będą oni musieli rozwikłać sekret Czarnych Luster i zmierzyć się z tym, co się w nich czai, uważając, aby nie podążyło za nimi do domu.

 

KSIĄŻKA OD DZIŚ W KSIĘGARNIACH!

 

Z tej samej kategorii:

  • Premiery
  • Wydarzenia

16.04.2019

Premierowe spotkanie z Michałem Gołkowskim!

  • Premiery

12.04.2019

Magia Niszczy od dziś w księgarniach!

  • Premiery

05.04.2019

Powieściowy fantastyczny debiut Tomasza Sobiesieka od dziś w księgarniach!

  • Premiery

05.04.2019

Mroczna i brutalna opowieść pełna tajemnic i nieoczekiwanych zwrotów akcji

  • Premiery

29.03.2019

S.T.A.L.K.E.R. w klasycznym wydaniu!

  • Premiery

29.03.2019

„Śmierć to dla nas rutyna” – BIAŁE NOCE – od dziś w księgarniach