Dwa mutanty - Roman Kulikow - dalsze przygody Bulla i Chomika - Fabryka Słów

Dwa mutanty – Roman Kulikow – dalsze przygody Bulla i Chomika

„Dwa mutanty”
od dzisiaj w księgarniach
w całej Polsce!

 

Godzina próby minęła, zaś stalker Kret i jego druhowie w końcu mają chwilę wytchnienia.

Chomik nabiera sił po postrzale, Sztych próbuje przywyknąć do codzienności.Jednak sielankę życia nad jeziorem przerywa kolejna niespodzianka. Otóż Palony – młody stalker-samotnik, którego z dobroci serca odratował i wyleczył Kret – radośnie sprzedaje informację o nieprzebranym skarbie artefaktów, kryjących się w pływającej chatce jego niegdysiejszego dobroczyńcy. Grupa bandytów wespół z bandą Wolnościowców decyduje się wykonać skok życia.
Z drugiej strony ku jezioru zmierzają aż trzy wzmocnione patrole Powinności pod komendą Borga, pchanego naprzód żądzą zemsty za śmierć ekipy Czołga.
Jezioro nie jest też obojętne wojenstalkerowi Szaremu, który po blamażu z nieudanym odnalezieniem Sztycha w Zonie dostaje jeszcze jedną, tym razem naprawdę ostatnią szansę.

Czarne chmury gromadzą się nad Zoną, niosąc ze sobą zapowiedź ważkich zdarzeń.

 

 

OPINIE CZYTELNIKÓW:

*** Dużo pytań, zero odpowiedzi. A nawet żadnych podpowiedzi. Wszytko to wciąga i nie chce puścić jak wredna anomalia. Kulikow po raz kolejny pokazał, że na ZONĘ patrzy inaczej niż wielu autorów pochylających się nad tym uniwersum.

*** Roman Kulikow serwuje nam dawkę mocnych emocji, których doświadczamy dzięki wciągającej akcji oraz wyrazistym bohaterom, jakby skrojonym na miarę pod tę historię i pod to uniwersum.

*** Jeszcze nigdy żadnej z książek o Zonie nie dodałam do ulubionych, ale ta na to w pełni zasługuje.

*** Każdy fan gier, a także pozostałych książek z serii, poczuje się usatysfakcjonowany opowiedzianą tutaj historią. Roman Kulikow zostawił po sobie doskonałe wrażenie, które, mam nadzieję, będzie kontynuowane w kolejnych, planowanych już powieściach autora (…)

*** Wyrywa z butów i nie zostawia rannych.

*** Teraz książkę przekazuję synowi, jestem przekonana, że stanie się dla niego porywającą lekturą, na mocne męskie czytanie.

 

 

Z tej samej kategorii:

  • Premiery

16.02.2024

„Krwawy Wierch” od dziś w księgarniach

  • Premiery

09.02.2024

Ostatnia książka napisana w całości przez Feliksa W.Kresa

  • Premiery

24.01.2024

Tak oto rozpoczyna się zupełnie nowy rozdział w życiu Viriona!

  • Premiery

24.01.2024

„Jadeitowy Pająk” już w księgarniach!

  • Premiery

24.11.2023

Wyrusz z Gołkowskim na podbój Meksyku!

  • Premiery

17.11.2023

„Oleandrowy miecz” OD DZIS W KSIĘGARNIACH