Wstrząsy wtórne (Wojny Palladowe t.1) - Fabryka Słów

Wstrząsy wtórne (Wojny Palladowe t.1)

Marko Kloos

Tytuł oryginału: Aftrshocks

Tłumaczenie: Piotr Kucharski

Premiera: 2 października 2020
ISBN: 978-83-7964-589-3
Oprawa: miękka
Liczba stron: 376

 

„Nowy cykl, który może okazać się tak samo wciągający jak „Frontlines” (...) Akcja jest równie ekscytująca, podstawy naukowe równie solidne, napięcie równie wysokie. Pierwszy tom pochłonąłem w jeden dzień i już nie mogę się doczekać kolejnego”George R. R. Martin

 


W obejmującym sześć planet systemie Gaja przypominająca Ziemię Gretia dąży do stabilizacji w obliczu międzyplanetarnej wojny. Zawiązuje się niepewny sojusz służący ratowaniu gospodarki, zasobów oraz populacji.

 

Do gry wraca Aden Robertson. Poświęcił dwanaście lat przegranej sprawie, na rękach ma krew pół miliona ofiar, a teraz próbuje znaleźć sposób, by wieść dalsze życie.
Nie jest jedyny.

 

Oficer marynarki był świadkiem niepojętych ataków na ocaloną flotę. Sierżant z sił okupacyjnych stąpa po coraz mniej przyjaznym gruncie. Zaś młoda kobieta, na którą spadły obowiązki wiceprezesa rodzinnego imperium surowców, staje w obliczu zagrożenia, jakiego nigdy się nie spodziewała.

 

Teraz, w szczycie gwałtownego i zataczającego coraz szersze kręgi powstania, Aden wraca do brutalnego życia, o którym tak bardzo pragnął zapomnieć.

 

Cykl Wojny Palladowe

Wstrząsy wtórne (Wojny Palladowe t.1) Marko Kloos

Uderzenie (Wojny Palladowe t.2) Marko Kloos