Renegat - Fabryka Słów

Renegat

Magdalena Kozak

Premiera: 2015
ISBN: 978-83-7964-081-2
Oprawa: broszurowa
Liczba stron: 400

 

Kiedyś Jerzy Arlecki, nowy nabytek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, nie chciał wierzyć w wampiry, ani tym bardziej w ich doborową jednostkę, chroniącą ludzi przed spragnionymi świeżej krwi renegatami. Kiedy jednak sam obudził się dla Nocy przysięgał i sobie i innym, że zawsze będzie po stronie tych dobrych i prawych.
Ranny Vesper trafia w ręce renegatów, ci zaś próbują utrzymać go przy życiu. Młody nocarz jest przecież legendą, jest tym, który ośmielił się dokonać zamachu na samego Lorda Ultora. Renegaci nie mogą dopuścić, by zmarł w skutek odniesionych ran, poją go więc prawdziwą krwią. Vesper staje się pełnowymiarowym wampirem, uzależnionym od ludzkiej krwi.
Życie w szeregach dotychczasowego przeciwnika stanowi nie lada wyzwanie. Dla jednych jest zdrajcą i mordercą, dla innych wrogiem, dla jeszcze innych niepokonanym desperado...

Wampiry ? Nie za bardzo lubię.Tu muszę jednak zmienić zdanie,to naprawdę kawał dobrej literatury.Czytając przenikamy w świat służ specjalnych, jakich nie pokazują w tv.
Lubimy Czytać

 

 

POPRZEDNIE WYDANIE: 

Cykl Tajne Akta Vespera

Nocarz Magdalena Kozak

Renegat Magdalena Kozak

Nikt Magdalena Kozak

Młody Magdalena Kozak

Inne książki Autorki wydane w Fabryce Słów:

Paskuda & Co Magdalena Kozak

Minas Warsaw Magdalena Kozak