Biały Żar (Ukryte dziedzictwo 2) wyd. modern - Fabryka Słów

Biały Żar (Ukryte dziedzictwo 2) wyd. modern

Ilona Andrews

Tytuł oryginału: White Hot (Hidden Legacy 2) 

Tłumaczenie: Dominika Schimscheiner
Premiera: 7 października 2022
ISBN: 978-83-7964-765-1
Oprawa: miękka
Liczba stron: 509

 

Uwielbiam wszystko co, pisze Ilona Andrews i to, jak różnorodne są jej światy i bohaterowie. Jedno się nie zmienia – gwałtowna potrzeba, by natychmiast sięgnąć po kolejny tom!

Aneta Jadowska

 

 

Nevada Baylor – szefowa agencji detektywistycznej i głowa rodziny Baylorów – przez całe życie ukrywała swój magiczny talent. Jest żywym wykrywaczem kłamstw, co więcej – potrafi dosłownie wyrwać prawdę z ludzkiego umysłu, a to talent, który lepiej ukrywać, jeśli nie chce się zwrócić uwagi agencji rządowych.

Ale kiedy na szali leży życie dziecka i tylko wyduszenie prawdy z porywacza może je ocalić, Nevada podejmuje decyzję, której przyjdzie jej pożałować. Bo czasami nie ma odwrotu.

Huston wciąż nie doszło do ładu po aferze z Adamem Piercem, groźba krwawego przewrotu nie została zażegnana, a nowe zabójstwa zapoczątkują istną lawinę śmiertelnie niebezpiecznych wypadków.

Tylko ekstremalne okoliczności i prawdziwe niebezpieczeństwo mogłoby pchnąć Nevadę do współpracy z Szalonym Roganem – potężnym Magnusem, mistrzem zniszczenia i facetem, który zaczyna znajomość od porwania i łańcuchów w piwnicy.

Czasami znane szaleństwo jest najbezpieczniejszą z opcji.

 

Inne wydanie

Biały Żar (Ukryte dziedzictwo 2) wyd. classic Ilona Andrews

Cykl "Ukryte dziedzictwo"

Płoń dla mnie (Ukryte dziedzictwo 1) wyd. modern Ilona Andrews

Biały Żar (Ukryte dziedzictwo 2) wyd. modern Ilona Andrews

Pożoga (Ukryte dziedzictwo 3) wyd. modern Ilona Andrews